1.kısım Mahallesi nakliyat

Bahçeşehir’de bulunan tüm semtle ve caddelere taşımacılık hizmeti, 1.kısım mahallesi nakliyat firması tarafından verilmektedir. Dairelerde veya müstakil yapılarda yer alan eşyalar, kısa bir süre içerisinde talep edilen il veya ilçelere götürülmektedir. 1.kısım nakliyat firması, aynı zamanda taşınması istenen tüm eşyaları sağlam ve dayanıklı ambalajlar ile paketlemektedir. Cam yüzeyler, aynayalar ve mutfak araç gereçleri içinde kutulama desteği sağlanmaktadır. Firmamız müşterilerine profesyonel bir hizmeti makul rakamlarla sunmaktadır. 1.kısım mahallesi nakliyat personelleri, eşyaların zarar görmemesi içinde gerekli olan her türlü önlemi almaktadır.

Bahçeşehir Ev Taşıma

1.kısım nakliyat firması, akla gelebilecek olan tüm eşyaları sıfır risk ile taşıma kapasitesine sahiptir. Kamyon, kamyonet ve asansör sistemleri gibi araçlar teknolojik yenilikler ile üretilmiştir. Bu sayede hem güvenlik sağlanmakta hem de uygulamalar sırasında sorun yaşanmamaktadır. Bahçeşehir ev taşıma dahilinde montaj, sökme takma ve düzenleme gibi hizmetlerde sunulmaktadır. Ayrıca 5+1 veya 5+2 gibi büyük dairelerde firmamız tarafından kısa bir süre içerisinde taşınmaktadır. Genel olarak ofis nakliye, parça eşya taşıma ve sigortalı nakliyat gibi alanlarda da hizmet sağlanmaktadır.

1.kısım Nakliyat

1.kısım mahallesi nakliyat firması, pratik bir hizmet anlayışına sahiptir. Taşıma süreci müşterilere söz verilen süreler içerisinde tamamlanmaktadır. Asansörün gerek duyulduğu taktirde de binaların önüne en geç 3 saat içerisinde vinç platformları getirilmektedir. Bahçeşehir evden eve nakliyat firmamız kurumsal bir çalışma anlayışı sayesinde müşterilerini her zaman memnun etmektedir.

  

Leave a Comment