Bahçeşehir Nakliyat

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat sizlere Kurumsal ve Profesyonel Taşımacılık hizmeti vermektedir.
Bahçeşehir Nakliyat hizmetini sınırsız ve profesyonelce siz Bahçeşehir Sakinlerine 7/24 Saat kesintisiz Hizmet 2vermekteyiz.Taşıma işlemi boyunca evinizde bulunan eşyalar A’dan Z’ye ambalajlanıp paketlenmektedir firmamız ambalajsız eşya taşımamamaktadır.

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat olsun diğer tüm nakliye hizmet alanları olsun ambalajlamanın sağlıklı yapılabilmesi için hizmet öncesi eşyaların tespiti, hassas eşyaların anlaşılması adına müşteriye sunulacak ücretsiz expertiz hizmeti çok önemlidir.

Mobilyaların sökülürken numaralandırılıp sökülmesi, mobilyanın taşındığı adreste terar monte edilmesi aşamasında büyük bir kolaylık sağlayacaktır.Ambalajlama esnasında kullanılacak malzemeler eşyaların hassasiyetinde göre ambalaj1belirlenmekte, nakliyeyi güvenli hale getirme adına tüm malzemeler sağlamlık, dayanıklılık ve sağlık konusunda sorun çıkarmayacak malzemelerden seçilmektedir.
Mobilyalarınız profesyonel modokoda eğitim görmüş marangozcumuz tarafından de montesi yapıldıktan sonra mobilyalar paketlenip aynen diğer tarafta kurulumunuda yapılmaktadır.
Yani eşyalarınızı evinizde nasıl bulduysanız aynen yeni evde de o şekil kurmasını yapıyoruz.
Kırılacak eşyalarınız kullanılmamış beyaz kağıtlarımızla sarılarak düzenli bir şekilde karton kolilerimize yerleştirilir.
Beyaz Eşyalarınız ambalajlanıp iplenerek profesyonel elemanlarımız tarafından arabaya götürülüp yerleştirilir.Bize Hemen Ulaşıp Yer Ayırtabilirsiniz.

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat Tarihçe;

Bahçeşehir namı diyar Şehr-i Bahçe ya da Süper Kent, Küçükçekmece Gölü’nün kuzeybatısında yer alan TOKİ tarafından toplu konut projeleri çerçevesinde yapılaşmaya açıldığı son 15 yıl içinde planlı bir şekilde büyüyerek örnek bir uydu kent halini alan, kendi belediyesi olan ve toplu yapılaşması hızla devam eden bir İstanbul semtidir.
Bahçeşehir sahip olduğu lüks konutlarıyla çok yüksek gelire sahip insanlara hitap etmektedir. Sahip olduğu çeşitli iş yerleri ve ofislerle de bir iş ve ticaret merkezi olma özelliği de taşımaktadır Bahçeşehir’de yapılan son konutlar TOKİ tarafından yapılmıştır.
Bahçeşehir toplu konut alanı, İstanbul şehir merkezinin 25 kilometre batısında yer almakta ve TEM Otoyolu ile İstanbul’un her semtine kesintisiz yollar ile bağlanmaktadır.
Türkiye’yi Avrupa’ya bağlayan İstanbul – Edirne demiryolunun yaklaşık 3 kilometrelik kısmı bu alanın içinden geçmekte, Ispartakule tren istasyonu burada bulunmaktadır.

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat

Bahçeşehir Vıp Nakliyat

Bahçeşehir Nakliyat

Bahçeşehir Evden Eve 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir