Bahçeşehir Villa Taşıma hizmetimiz firmamız Bahçeşehir Nakliyat tarafından diğer tüm hizmetlerimizde olduğu gibi titizlikle verilmektedir. Villa taşımacılığı bir evden eve taşımacılık hizmetidir, bu hizmeti ayrı bir konu başlığı haline getiren ise geniş alan ve yüksek eşya hacmidir. Bu nedenle bazı uzmanlıklar gerektirir. Eşyaları yalnızca paketleyip taşımak değil yerleştirmek de planlama gerektirir. Her bölüm kategorilere ayrılarak taşınır, aynı şekilde de yerleştirilir.

Bahçeşehir Villa Taşıma Nakliyatı işlem basamaklarımız aşağıdaki gibidir; 

Bahçeşehir Villa Taşıma bilgisini veren personelimiz. Evinizi görüp ihtiyaçlarınızı
analiz etmek üzere istediğiniz tarihte ekspertiz gönderimi yapar.


Evinize gelen ekspertizimiz oda sayınıza, eşyalarınıza, evinizin konumuna bakar, aynı şekilde taşınacağınız yerle ilgili bilgi alır ve taşınma ihtiyaçlarınızı, kullanılacak araç gereçleri, çalışacak personel sayısını belirler.
Tüm Bahçeşehir Villa Taşıma taşınma parametreleri ve siz değerli müşterilerimizin istekleri de hesaba katılarak bir iş akış şeması oluşturulur. Fiyat netleştirilir.

Eşyalarınız incelenir ve sigorta değeri belirlenir.
Bahçeşehir Villa Taşıma Tüm bu planlamalar, fiyat ve sigorta bedelleri yazıya dökülür ve karşılıklı anlaşma yapılarak tüm haklarınız güvence altına alınır.
Taşınma günü personelimiz tüm araç gereçleriyle birlikte erkenden orada olur ve hemen çalışmalara başlar. Sökülebilen demonte mobilyalarınız marangozlarımızca demonte edilir, beyaz eşyalarınızın tesisatları çıkarılır.