Esenyurt Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık, depolama ve paketleme hizmeti sunan Esenyurt evden eve nakliyat, sektörün en kaliteli firmaları arasında yer almaktadır: İstanbul’un her bir ilçesine, semtine veya mahallesine araç yönlendirmektedir. Firmamız Esenyurt civarında bulunan tüm semtlere de 1 iş günü içerisinde ulaşım sağlamaktadır. Taşıma, ambalajlama veya montaj gibi işlemler alanında uzman olan personeller ile gerçekleştirilmektedir. Esenyurt evden eve nakliyat firmamız tüm ev ve iş yerlerinde bulunan eşyaları profesyonel bir şekilde taşımaktadır. Sevkiyatlar ise günümüz teknolojisi ile üretilmiş olan araç modelleri ile gerçekleştirilmektedir. Ayrıca parça eşyalar da İstanbul’un istenilen ilçelerine kadar götürülmektedir.

Esenyurt Nakliye Hizmetleri

Esenyurt nakliye ofis taşımacılığı, ev taşımacılığı, rezidans taşımacılığı, villa taşımacılığı ve şirket taşımacılığı hizmetleri vermektedir. Bahsi geçen tüm taşıma işlemlerinde ise ücretsiz bir şekilde paketleme, montaj desteği sunulmaktadır. Mobilyalar başta olmak üzere işlem görmesi planlanan eşyalar özenle paketlenmektedir. Esenyurt evden eve nakliye firmamız şehirlerarası taşımacılık ve asansörlü taşımacılık noktasında da her türlü desteği sağlamaktadır. Ayrıca müşterilerimizden gelen acil araç talepleri de 1 gün içerisinde karşılanmaktadır.

esenyurt

Esenyurt Asansörlü Nakliye

Yüksek katlarda bulunan eşyaların indirilmesi veya çıkarılması için kesinlikle asansör sistemine ihtiyaç duyulmaktadır. Esenyurt evden eve nakliyat ise talep edilen adreslere asansör desteği sağlamaktadır. Firmamızın kendi şahsına ait olan asansör sistemleri 25.kata kadar ulaşabilmektedir. Bu sayede hem yüklerin zarar görme ihtimali ortadan kaldırılmakta hem de işçilik maliyetleri azaltılmaktadır. Esenyurt asansörlü nakliye hizmetleri de ekonomik fiyatlar ile verilmektedir.

 

Leave a Comment