Evden Eve Nakliyat Paketleme

Evden Eve Nakliyat İşlemi 

Bahçeşehir Nakliyat;Çözüm ortağınız olan taşıma eksperimiz, siz değerli müşterimizin beklentilerini göz önünde bulundurarak, taşınma noktasını belirler ve gerçekleştireceği plan üzerine hareket eder. Öncelikle sizin belirlediğiniz zaman ve saatte evinizin genel durumunu kontrol etmeye gelen eksper arkadaşlarımız, eşyalarınızın hassasiyetine göre dikkat gerektiren durum analizlerini yapar ve eşyalarınızın durumuna uygun araç belirlenir. Daha sonra eşyalarınızın de montaj aşaması gerçekleştirilerek, paketlemeye geçilir. Ambalajlaması bir hayli titizlik gerektiren eşyalarınız, büyük bir dikkatle belirlenen araca yerleştirilir. Siz müşterilerimize kaliteli servis hizmetini de sağlayarak, gidilecek istikamete doğru yola çıkılır. Size de gidilecek olan yerin adresini tarif etmek kalır. Ve yine eşyalarınız itina ile yerleştirilip montajları yapılır. Bütün işlemlerin sonunda geriye mutlu yuvanız ve huzurunuz kalır…

DE MONTE / MONTAJ 
Uzman kadromuz, evinizde bulunan mobilyalarınızın de monte işlemini büyük bir titizlikle gerçekleştirir ve yeni evinizde dikkatle monte işlemini yapar. Marangoz ekibimiz son derece profesyoneldir, mobilyalarınızın monte ve de monte işlemlerini  kusursuz hizmete uygun bir şekilde gerçekleştirirler.

MONTAJ VE YERLESTIRME

Nakliyat esnasında de monte edilen mobilyalarınızın, yeni evinize geçtikten sonra montajları yapılır. Kişisel giyim veya yerleştirilecek olan eşyalarınız monte işlemi gerçekleştikten sonra titizlikle askılara dizilip dolaplara yerleştirilir. Hassas ve dikkat gerektiren eşyalarınız, kırılmaya müsait olduğundan, kutularından çıkartılmaz. Zevkinize göre istediğiniz eşyalar istediğiniz yerlere dikkatle yerleştirilir. Nakliye vidaları çıkartılan beyaz eşyalarınızın tesisatı hazırsa bağlantıları yapılır. Ev veya ofisinizin taşıma, yerleştirme, montajlama kısımları bittikten sonra üzerinizdeki stresi atacak, kusursuz hizmetin sonucunun keyfini yaşayacaksınız.

 

Leave a Comment